Rose Apartment Mini

  • 15 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Rose Apartment Mini Βουδαπέστη 15 τ.μ. Είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 3 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, 25 λεπτά με τα πόδια από την Οδό Vaci. Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 1 χλμ. από σταθμό τρένου Σταθμός Nyugati και 150 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Loevoelde ter.

Επιπλέον, υπάρχουν πετσέτες.

Για την εξυπηρέτησή σας, το κατάλυμα διαθέτει κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Η Πλατεία Ηρώων απέχει 18 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Σπίτι του Τρόμου που είναι σε απόσταση περίπου 600 μέτρων. Το Rose Apartment Mini βρίσκεται σχεδόν 2 χλμ. από την Τσιταντέλα της Βουδαπέστης. Ο πλησιέστερος σταθμός του μετρό είναι Kodaly Circus, ο οποίος βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Rose Apartment Mini Βουδαπέστη
Izabella Design Loft
Τιμή μόνο για κινητά

Izabella Design Loft

9.4
Άριστο 11 σχόλια
74 μ από το κατάλυμα
Inez Home
Τιμή μόνο για κινητά

Inez Home

7.0
Καλό 5 σχόλια
115 μ από το κατάλυμα
I30 Studio Apartment In Central Location.
Τιμή μόνο για κινητά

I30 Studio Apartment In Central Location.

172 μ από το κατάλυμα
USD 127 USD 114
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eastern Railway Station
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Κομμωτήριο
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςEG24101807
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Rose Apartment Mini;
      Το Rose Apartment Mini βρίσκεται κοντά σε Σπίτι του Τρόμου.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Rose Apartment Mini;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Rose Apartment Mini περιλαμβάνουν Τσιταντέλα, Οδός Vaci καθώς και Πλατεία Ηρώων.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Rose Apartment Mini;
      Η διαμονή στο το Rose Apartment Mini κοστίζει 111€.
    • Στο το Rose Apartment Mini προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Rose Apartment Mini περιλαμβάνουν New York Cafe και Napfenyes Restaurant and Pizzeria και απέχουν μόνο 8 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Διαμέρισμα έχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 15 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eastern Railway Station
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Rose Apartment Mini Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο